▼Κέρδος | Εταιρεία στοιχημάτων | ▲▼ | Εκδήλωση | Αγορά | Απόδοση | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1,00%
50 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
Χ1(+1) |
|
● | ||
Ubet
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
Уния Солец Куявски – Погонь Нове-Скальмежице Польшa - Польша. 3-й дивизион |
Χ2(−0.75) |
|
||||
Tippmixpro
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
Ούνια Σόλετς Κουτζάφσκι – Πόγκον Νόβε Σκαλμιέρτζιτσε Πολωνία - III Liga, Όμιλος 2 |
2(1:0) |
|
||||
+2836 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 Football / International Youth / U21 Friendly Games |
X και Μεγαλύτερο 1.5 |
|
|||
SportsBet (BR)
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 International Youth - U21 Friendly Games |
Κανένα γκολ |
|
||||
Fulltbet
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 International - Friendlies International U21 |
X - κατά |
89,48 R$ 4.10 |
● | |||
+1389 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
15 λ |
Winbet (RO)
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Avia Swidnik – Podlasie Biala Podlaska Polonia - III Liga - Grupa 4 |
2 / DNB |
|
|||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Avia Swidnik – MKS Podlasie Biala Podlaska Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
X |
|
○ | |||
Paddy Power
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
GP TS Avia Swidnik – MKS Podlasie Polish III Liga |
1 |
|
● | |||
+759 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
3 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC U21 – Redlands United Football / Australia / NPL Queensland / Queensland NPL |
Κάτω από 3.25 |
|
○ | ||
Parasino
Ποδόσφαιρο |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar U21 – Redlands United Australia - NPL Queensland |
Μεγαλύτερο 2.75 |
|
||||
Betsson
Ποδόσφαιρο |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC Youth – Redlands United Australia - Australia Queensland NPL |
Μεγαλύτερο 3.5 |
|
● | |||
+6300 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
Virgin Islands, British – Guatemala Football / International / World Cup CONCACAF Qualification / World Cup Qualification, CONCACAF 2nd round, Group E |
Μεγαλύτερο 5 |
|
○ | ||
Winmasters
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
Βρετανικές Παρθένοι Νήσοι – Γουατεμάλα Βόρεια και Κεντρική Αμερική - Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου - CONCACAF, Όμιλος Ε 2025 |
Κάτω από 5.25 |
|
● | |||
Marathon
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala World Cup. 2026. Qualification. CONCACAF. 2nd Round. Group Stage |
Κάτω από 4.5 |
|
○ | |||
+1954 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
28 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
Ehime FC – Mito Hollyhock Football / Japan / J.League 2 |
Χ2(+0.25) |
|
● | ||
Olimp
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
Эхимэ – Мито Холлихок Япония. J2 Лига |
X |
|
||||
Bet365 (FAST)
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
Ehime FC – Mito Hollyhock Japan J2-League |
1 |
|
○ | |||
+5352 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
7 λ |
EsporteNet (BET)
Ποδόσφαιρο |
09/06 01:30 |
Internacional RS – Delfin SC Clubes Internacionais - Copa Sul-Americana |
1 και Κάτω από 2.5 |
|
|||
Germania (HR)
Ποδόσφαιρο |
09/06 01:30 |
Internacional – Delfin Copa Sudamericana |
X2 και Κάτω από 2.5 |
|
● | |||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
09/06 01:30 |
Internacional – Delfin SC Football / International Clubs / Copa Sudamericana / Copa Sudamericana, Group C |
Μεγαλύτερο 2.5 |
|
||||
+151 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
32 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 07:00 |
Blaublitz Akita – Roasso Kumamoto Football / Japan / J.League 2 |
Χ1(+0.25) |
|
○ | ||
Betnacional
Ποδόσφαιρο |
08/06 07:00 |
Blaublitz Akita – Roasso Kumamoto Japão - Liga J2 |
X |
|
||||
Cashpoint
Ποδόσφαιρο |
08/06 07:00 |
Blaublitz Akita – Roasso Kumamoto Japan - Japan J.League 2 |
2 |
|
● | |||
+365 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
Κάτω από 3.25 |
|
|||
Bet9ja
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Poland - III Liga |
Συνολικό =3 |
|
||||
iForBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski Polska - 3. Liga, gr. IV |
Μεγαλύτερο 3.5 |
|
● | |||
+78 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
16 λ |
Paddy Power
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Flota Swinoujscie – KP Starogard Gdanski Polish III Liga |
1(0:1) |
|
● | ||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Flota Swinoujscie – Kp Starogard Gdansk Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
X(0:1) |
|
||||
Interwetten
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – KP Starogard Gdanski Poland - III Liga Gr2 |
X2 |
|
||||
+1082 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
27 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
Japan Youth – Indonesia Youth Football / International Youth / Toulon Tournament / Tournoi Maurice Revello, Group B |
Χ1(−1) 1η περίοδος |
|
● | ||
Netbet (BR)
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
Japan (Youth) – Indonesia (Youth) World - Tournoi Maurice Revello |
Χ2(+1) 1η περίοδος |
|
||||
+1592 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
16 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg Football / International / International Matches |
Συνολικό ≥7 |
|
|||
Mozzart
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International Friendly |
Συνολικό 4-6 |
|
● | |||
Bet-Bra
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - Friendlies International |
Μεγαλύτερο 3.5 - κατά |
30,01 $ 1.90 |
○ | |||
+1213 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
15 λ |
Cashpoint
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sks Unia Swarzedz – Pogon Szczecin II Poland - Poland III Liga Gr. 2 |
1 |
|
● | ||
MerryBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Unia Swarzedz – Pogon II Szczecin Poland - III Liga |
X |
|
○ | |||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
SKS Unia – Pogon II Szczecin Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
2 |
|
○ | |||
+340 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands Football / International / Baltic Cup |
Κάτω από 2.25 |
|
● | ||
Topsport (LT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands Baltic Cup |
Συνολικό =2 |
|
||||
Bet-Bra
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Estonia – Faroe Islands International - Other Competitions Soccer |
Κάτω από 2.5 - κατά |
86,73 $ 1.78 |
○ | |||
+2318 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
6 λ |
SportingWin
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:30 |
Rosenborg 2 – Orkla FK Norway - 3rd Division |
1 / DNB |
|
○ | ||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:30 |
Rosenborg BK 2 – Orkla FK Football / Norway Amateur / 3rd Division / 3rd Division, Group 4 |
Χ2(+0.25) |
|
● | |||
FavBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:30 |
Rosenborg 2 – Orkla Norway - Division 3 |
2 |
|
○ | |||
+2668 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
55 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – SLASK WROCLAW II Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 3 |
Μεγαλύτερο 2.75 |
|
|||
Crystalbet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask II Wroclaw Poland - Poland, III Liga. Group 3 stq pr cu |
Συνολικό =3 |
|
||||
Betfair SB (ES)
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polish III Liga |
Κάτω από 2.5 |
|
● | |||
+373 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
3 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power FC Football / Australia / NPL Queensland, Women / Queensland NPL, Women |
Κάτω από 4 |
|
● | ||
Leon
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Истерн Субурбс – Пенинсула Αυστραλία - NPL, Queensland, Γυναίκες - YYUZJR |
Μεγαλύτερο 3.75 |
|
○ | |||
Vulkan Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs W – Peninsula Power W AU - Australia. Queensland. National Premier League. Women |
Μεγαλύτερο 4.5 |
|
||||
+3240 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
NairaBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles Africa - Africa World Cup Qualifiers |
1 2η περίοδος |
|
● | ||
Leon
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Гамбия – Сейшельские Острова Κόσμος - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα |
X 2η περίοδος |
|
||||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles Football / International / World Cup 2026 Qualification, CAF / FIFA World Cup, Qualification CAF, Group F |
2 2η περίοδος |
|
||||
+500 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – KS Wiazownica Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
2η δεν θα δεχθεί γκολ - Όχι |
|
|||
1Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – Wiazownica Πολωνία - Τρίτη Κατηγορία Πολωνίας |
2η δεν θα δεχθεί γκολ |
|
● | |||
+820 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
30 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
RKS Garbarnia Krakow – KSZO SSA Ostrowiec Sw. Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
Χ2(+0.75) |
|
● | ||
Betters
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Poland - III Liga - Group IV |
1 |
|
○ | |||
BetWay
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Poland - III Liga |
1(0:1) |
|
○ | |||
+1515 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
0 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB Football / Denmark / 2nd Division, Promotion Group |
Συνολικό ≥3 1η ομάδα |
|
|||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB Dinamarca - 2nd Division |
Συνολικό =2 1η ομάδα |
|
||||
NairaBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg fB Denmark - Denmark 2. Division |
Κάτω από 1.5 1η ομάδα |
|
● | |||
+2979 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
7 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
09/06 20:30 |
Botafogo PB – Ferroviário Football / Brazil / Brasileiro Serie C / Brasileiro Serie C |
1 / DNB |
|
● | ||
Marathonbet (IT)
Ποδόσφαιρο |
09/06 20:30 |
Botafogo-PB – Ferroviario Brazil. Serie C |
X |
|
○ | |||
Netbet (BR)
Ποδόσφαιρο |
09/06 20:30 |
Botafogo PB – Ferroviario Atletico Clube CE Brazil - Serie C |
2 |
|
○ | |||
+1946 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
Χ2(0) |
|
○ | ||
NoviBet (BR)
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - Liga III |
X |
|
||||
Tennisi
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Нотець Чарнкув – Завиша Быдгощ Футбол :: Чемпионат Польши. 3-й дивизион (ADJ98280) |
1 |
|
● | |||
+4599 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
5 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Football / International / International Matches |
Χ2(+0.25) |
|
|||
GoldenPark (PT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Suíça – Áustria Internacional - Jogos Amigáveis |
X |
|
||||
Admiral (AT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Int. Friendlies |
1 |
|
● | |||
+375 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
3 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
IFK Simrishamn – IFK Trelleborg Football / Sweden / Division 2 / Division 2, Sodra Gotaland |
Μεγαλύτερο 2.75 |
|
○ | ||
Betwgb
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
IFK Simrishamn – IFK Trelleborg Sweden - Division 2, Sodra Gotaland |
Συνολικό =3 |
|
||||
Betsafe
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
IFK Simrishamn – IFK Trelleborg Sweden - Swedish Div 2 - S Götaland |
Κάτω από 2.5 |
|
● | |||
+384 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση |
Δείτε επίσης: ενδιάμεσα στοιχήματα με Amperjai ή στοιχήματα αξίας με Amperjai.
Εμφάνιση μόνο με: Air hockey, Air hockey 2x2, Αμερικάνικο ποδόσφαιρο, Arena of Valor, Αυστραλιανό ποδόσφαιρο, Μπάντμιντον, Μπάντι, Μπέιζμπολ, Μπάσκετ, Μπάσκετ 3x3, Μπάσκετ 4x4, Ποδόσφαιρο στην άμμο, Χάντμπολ στην άμμο, Μπιτς βόλεϊ, Μπολς, Πολεμικές τέχνες, Call of Duty, Σκάκι, Τι πότε που, Counter-Strike, Κρίκετ, Κέρλινγκ, Βελάκια, Dota, E-Μπάσκετ, E-Ποδόσφαιρο, E-Χόκεϊ, E-Τένις, E-Βόλεϊ, Χόκεϊ χόρτου, Φλόρμπολ, Ποδόσφαιρο, Ποδόσφαιρο 3x3, Ποδόσφαιρο 4x4, Ποδόσφαιρο 5x5, Ποδόσφαιρο σάλας, Κέλτικο ποδόσφαιρο, Γκολφ, Χάντμπολ, Χόκεϊ, Χέρλινκγ, King of Glory, Λακρός, League of Legends, NBA2K, Νέτμπολ, Overwatch, Πεσάπαλο, Rainbow, Rocket League, Ράγκμπι, Μπάσκετ (SRL), Κρίκετ (SRL), Ποδόσφαιρο (SRL), Τένις (SRL), Short Hockey, Σνούκερ, StarCraft, Πινγκ πονγκ, Τένις, Valorant, Βόλεϊ, Warcraft ή Πόλο.