▼Κέρδος | Εταιρεία στοιχημάτων | ▲▼ | Εκδήλωση | Αγορά | Απόδοση | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1,00%
5 ώ |
Zenit
Ποδόσφαιρο |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus World. Friendly matches |
Χ2(−1) 2η περίοδος |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus International - Int. Friendly Games 2024 |
1(2:0) 2η περίοδος |
|
||||
EuropeBet
Ποδόσφαιρο |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus International - Friendlies |
1(1:0) 2η περίοδος |
|
||||
+1357 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
Tj Spoje Praha – FK Caslav Republica Tcheca - Divize C |
1 |
|
● | ||
1Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
TJ Spoje – Ζενίτ Κάσλαβ Τσεχία - Τέταρτη Κατηγορία Τσεχίας |
X |
|
||||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
Tj Spoje Praha – FK Caslav Czech Republic - Divize C 23/24 |
2 |
|
||||
+176 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
31 λ |
Winmasters
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
Ούνια Σόλετς Κουτζάφσκι – Πόγκον Νόβε Σκαλμιέρτζιτσε Πολωνία - III Liga, Όμιλος 2 |
Χ2(−0.75) |
|
|||
Betmaster
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga, Group 2 |
Χ1(+1) |
|
● | |||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga, Group 2 23/24 |
1(1:0) |
|
○ | |||
+1653 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 ώ |
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Hjs Akatemia – FC Inter Turku 2 Finland - Kakkonen, Lantinen West |
1 / ANB 2η περίοδος |
|
● | ||
TonyBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
HJS Akatemia – FC Inter Turku 2 Φινλανδία - 3η Κατηγορία Lantinen |
Χ2(+0.5) 2η περίοδος |
|
||||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
HJS Akatemia – FC Inter Turku 2 Finland - Kakkonen, Group B 2024 |
X 2η περίοδος |
|
||||
+63 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 λ |
Paddy Power
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Flota Swinoujscie – KP Starogard Gdanski Polish III Liga |
1(0:1) |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – KP Starogard Gdanski Poland - III Liga, Group 2 23/24 |
X(0:1) |
|
||||
Bwin
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
MKS Flota Swinoujscie – KP Starogard Gdansk Poland - III Liga - Group 2 |
X2 |
|
||||
+831 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 ώ |
Pixbet285 (~BET365) new
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Suíça – Austria Amistosos Internacionais |
Χ2(+3) |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria International - Int. Friendly Games 2024 |
1(0:2) |
|
||||
CloudBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Ελβετία – Αυστρία Διεθνείς Αγώνες - Διεθνή Φιλικά |
1(0:3) |
|
||||
+101 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 λ |
Cashpoint
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sks Unia Swarzedz – Pogon Szczecin II Poland - Poland III Liga Gr. 2 |
1 |
|
○ | ||
Bantubet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
SKS Unia Swarzedz – Pogon 2 Szczecin Poland - III Liga - Group II |
X |
|
● | |||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sks Unia Swarzedz – Pogon Szczecin II Poland - III Liga, Group 2 23/24 |
2 |
|
○ | |||
+462 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 ώ |
Pixbet285 (~BET365) new
Ποδόσφαιρο |
08/06 08:00 |
Port Melbourne SC – Hume City Austrália - NPL Victoria |
Χ1(+3) |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 08:00 |
Port Melbourne Sharks – Hume City Australia - Victoria, NPL1 2024 |
2(2:0) |
|
||||
BetWay
Ποδόσφαιρο |
08/06 08:00 |
Port Melbourne Sharks – Hume City Australia - Victoria Premier League |
2(≥4) |
|
||||
+28 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
11 ώ |
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - International Friendlies |
2 / HNB |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - Int. Friendly Games 2024 stq pr cu |
1 |
|
||||
GrandGame (gg.by)
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg World - International Friendlies |
X |
|
○ | |||
+505 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
42 λ |
BetCity
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Soccer. Poland. 3 Liga. Group 3. |
Μεγαλύτερο 3 |
|
|||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Karkonosze Jelenia Gora – Slask II Wroclaw Poland - III Liga, Group 3 23/24 |
Συνολικό =3 |
|
||||
Paddy Power
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
KS Karkonosze Jelenia Gora – Slask Wroclaw II Polish III Liga |
Κάτω από 2.5 |
|
● | |||
+104 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 ώ |
BookMaker
Ποδόσφαιρο |
08/06 23:00 |
Gremio FB Porto Alegrense RS – Estudiantes de La Plata TOP LEAGUES - COPA LIBERTADORES |
1 |
|
○ | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 23:00 |
Gremio – Estudiantes International Clubs - Copa Libertadores 2024 |
X |
|
||||
Bet-Bra
Ποδόσφαιρο |
08/06 23:00 |
Gremio – Estudiantes International - CONMEBOL Copa Libertadores |
Χ2(−0.5) |
10,96 $ |
● | |||
+2969 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
13 ώ |
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International - FIFA World Cup, Qualification CAF 2025 |
1:1 |
|
|||
Betcris (PL)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles World - World Cup Africa Qualification |
X και Μεγαλύτερο 3.5 |
|
||||
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International - FIFA World Cup Qual. CAF, Group F (ADJ98280) |
Ισοπαλία με γκολ - Όχι |
|
● | |||
+444 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
10 λ |
NairaBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Staal Jørpeland – Pors Grenland Norway - Norway 3. Division |
1X |
|
|||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Staal Joerpeland IL – Pors Grenland Norway - 3rd Division Group 2 2024 |
X(1:0) |
|
||||
PokerStars
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Staal Jorpeland – Pors Norwegian 3rd Division |
2(1:0) |
|
● | |||
+34 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
2 ώ |
Pinnacle
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Vikingur Reykjavik – Keflavik Iceland - Urvalsdeild Women |
1 / DNB |
|
|||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Vikingur Reykjavik – Keflavik IF Iceland - Besta deild, Women 2024 |
X |
|
||||
CoolBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Vikingur Reykjavik Women – Keflavik Women Iceland - Icelandic Premier League Women |
2 |
|
● | |||
+28 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
7 ώ |
Fortuna (PL)
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
Admira Praha – Domazlice 3.Czech Rep. CFL |
2 / DNB |
|
● | ||
BetBoom
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
Адмира Пр – Домажлице Чехия - Чехия. 3-й дивизион |
Χ1(+0.5) |
|
||||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
FK Admira Prague – Tj Jiskra Domazlice Czech Republic - CFL 23/24 |
1 |
|
||||
+144 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
4 ώ |
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Tampereen Ilves 2 – TPV Tampere Finland - Kakkonen, Group B 2024 |
1 / DNB |
|
|||
Netbet (BR)
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
FC Ilves 2 – TPV Tampere Finland - Kakkonen |
X |
|
||||
Betwgb
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Ilves 2 – TPV Tampere Finland - Kakkonen, Group B |
2 |
|
● | |||
+118 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
4 ώ |
Bet365 (FULL)
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs NPL Women – Peninsula Power Women Australia NPL Queensland Women |
Μεγαλύτερο 4 |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power FC Australia - Queensland NPL, Women 2024 |
Κάτω από 4.5 |
|
○ | |||
RETAbet (ES)
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power FC Australia NPL Queensland Femenino |
Κάτω από 3.5 |
|
○ | |||
+210 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
6 ώ |
Versus (ES)
Ποδόσφαιρο |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla (W) – Metro United (W) Australia - NPL South - Women |
1 / DNB |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla – Metro United Australia - South Australia NPL, Women 2024 |
X |
|
||||
SportingWin
Ποδόσφαιρο |
08/06 08:30 |
West Torrens Birkalla (Wom) – Metro United SC (Wom) Australia - NPL South Australia - Women |
2 |
|
||||
+136 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
5 λ |
Bet365 (FULL)
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Poland III Liga |
1 |
|
● | ||
1xBet (IT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Poland - III Liga, Group 2 (ADJ98280) |
X |
|
○ | |||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Poland - III Liga, Group 4 23/24 |
2 |
|
○ | |||
+812 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
1 ώ |
FavBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Jagiellonia Bialystok II – Pelikan Lowicz Poland - 3 Liga |
1 |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Jagiellonia II Bialystok – KS Pelikan Lowicz Poland - III Liga, Group 1 23/24 |
X |
|
||||
KTO
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Jagiellonia II Bialystok – Pelikan Lowicz Poland - III Liga, Group 2 |
2 |
|
○ | |||
+1033 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
15 ώ |
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Kuopion Palloseura – AC Oulu Finland - Veikkausliiga 2024 |
1 - κόρνερ 1η περίοδος |
|
|||
BetCity
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
Corners KuPS – Corners AC Oulu Soccer. Finland. Veikkausliiga. Statistics. |
X - κόρνερ 1η περίοδος |
|
● | |||
Veikkaus
Ποδόσφαιρο |
08/06 15:00 |
KuPS – AC Oulu Finland - Finland - Veikkausliiga |
2 - κόρνερ 1η περίοδος |
|
○ | |||
+133 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
3 ώ |
MaxLine
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
Динамо Шверин – Тасмания Берлин Германия. Оберлига. Северо-восток. Север. |
Χ1(0) |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
SG Dynamo Schwerin – SV Tasmania Berlin Germany Amateur - Oberliga NOFV North 23/24 |
X |
|
||||
1Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
Dynamo Schwerin – SV Tasmania Berlin Γερμανία - Oberliga Γερμανία |
Χ2(−0.5) |
|
○ | |||
+7 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
17 λ |
Bet365 (FULL)
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg Denmark Division 2 |
Κάτω από 2.75 |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB Denmark - 2nd Division 23/24 |
Συνολικό =3 |
|
||||
EfBet (ES)
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
Roskilde – Esbjerg Denmark - 2. Division |
Μεγαλύτερο 3 |
|
○ | |||
+330 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
4 ώ |
Parasino
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala FIFA - World Cup 2026 - Qualification (ADJ98280) |
Κάτω από 6 |
|
● | ||
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
Virgin Islands, British – Guatemala International - World Cup Qualification 2026, CONCACAF |
Μεγαλύτερο 5.5 |
|
||||
SportsBet (BR)
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
Virgin Islands, British – Guatemala International - FIFA World Cup 2026 |
Συνολικό ≥7 |
|
○ | |||
+343 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
14 λ |
Vaidebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Poland - III Liga, Group 1 23/24 |
2 / DNB |
|
|||
AdmiraLbet (IT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Polonia - III Liga |
X |
|
||||
Paddy Power
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Pogon Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice Polish III Liga |
1 |
|
● | |||
+115 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση |
Δείτε επίσης: ενδιάμεσα στοιχήματα με Vaidebet ή στοιχήματα αξίας με Vaidebet.
Εμφάνιση μόνο με: Air hockey, Air hockey 2x2, Αμερικάνικο ποδόσφαιρο, Arena of Valor, Αυστραλιανό ποδόσφαιρο, Μπάντμιντον, Μπάντι, Μπέιζμπολ, Μπάσκετ, Μπάσκετ 3x3, Μπάσκετ 4x4, Ποδόσφαιρο στην άμμο, Χάντμπολ στην άμμο, Μπιτς βόλεϊ, Μπολς, Πολεμικές τέχνες, Call of Duty, Σκάκι, Τι πότε που, Counter-Strike, Κρίκετ, Κέρλινγκ, Βελάκια, Dota, E-Μπάσκετ, E-Ποδόσφαιρο, E-Χόκεϊ, E-Τένις, E-Βόλεϊ, Χόκεϊ χόρτου, Φλόρμπολ, Ποδόσφαιρο, Ποδόσφαιρο 3x3, Ποδόσφαιρο 4x4, Ποδόσφαιρο 5x5, Ποδόσφαιρο σάλας, Κέλτικο ποδόσφαιρο, Γκολφ, Χάντμπολ, Χόκεϊ, Χέρλινκγ, King of Glory, Λακρός, League of Legends, NBA2K, Νέτμπολ, Overwatch, Πεσάπαλο, Rainbow, Rocket League, Ράγκμπι, Μπάσκετ (SRL), Κρίκετ (SRL), Ποδόσφαιρο (SRL), Τένις (SRL), Short Hockey, Σνούκερ, StarCraft, Πινγκ πονγκ, Τένις, Valorant, Βόλεϊ, Warcraft ή Πόλο.