▼Κέρδος | Εταιρεία στοιχημάτων | ▲▼ | Εκδήλωση | Αγορά | Απόδοση | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1,00%
9 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Defensores de Belgrano – Gimnasia Ytiro Football / Argentina / Primera B Nacional / Primera B Nacional |
1 2η περίοδος |
|
|||
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Defensores De Belgrano – Gimnasia Y Tiro de Salta Argentina - Primera B, Nacional |
X 2η περίοδος |
|
● | |||
Zenit
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Defensores de Belgrano – Gimnasia y Tiro de Salta Argentina. Primera Nacional |
2 2η περίοδος |
|
||||
+135 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 Football / International Youth / U21 Friendly Games |
X και Μεγαλύτερο 1.5 |
|
|||
SportsBet (BR)
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 International Youth - U21 Friendly Games |
Κανένα γκολ |
|
||||
BolsaDeAposta
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 International - Friendlies International U21 |
X - κατά |
29,83 $ 4.10 |
● | |||
+1805 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
56 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Avia Swidnik – MKS Podlasie Biala Podlaska Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
Χ2(+0.75) |
|
● | ||
Betwgb
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Avia Swidnik – MKS Podlasie Biala Podlaska Poland - III Liga |
1 |
|
○ | |||
Snai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
AVIA SWIDNIK – PODLASIE BIALA PODLASKA POLONIA - Polonia 4 |
1(0:1) |
|
||||
+615 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
3 λ |
Marathon
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Sacachispas – Fenix Argentina. Primera B Metropolitana |
Μεγαλύτερο 2 |
|
○ | ||
Olybet (ES)
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Sacachispas – CA Fenix Argentina - Primera B Metropolitana |
Κάτω από 2.5 |
|
● | |||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
SACACHISPAS FC – Club Atletico Fenix Football / Argentina / Primera B, Apertura |
Κάτω από 1.5 |
|
○ | |||
+1946 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
ROSARIO CENTRAL – Newells Old Boys Football / Argentina / Primera Division A, Women, Apertura |
Χ1(+0.25) |
|
● | ||
Betsul
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Rosário Central(F) – Newells Old Boys(F) Argentina - Primeira A - Feminino |
X |
|
||||
CBet (LT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Rosario Central – Newells Old Boys Argentina - Primera Division. Women |
2 |
|
○ | |||
+1237 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
5 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
Virgin Islands, British – Guatemala Football / International / World Cup CONCACAF Qualification / World Cup Qualification, CONCACAF 2nd round, Group E |
Μεγαλύτερο 5 |
|
○ | ||
Winmasters
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
Βρετανικές Παρθένοι Νήσοι – Γουατεμάλα Βόρεια και Κεντρική Αμερική - Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου - CONCACAF, Όμιλος Ε 2025 |
Κάτω από 5.25 |
|
● | |||
Marathon
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:00 |
British Virgin Islands – Guatemala World Cup. 2026. Qualification. CONCACAF. 2nd Round. Group Stage |
Κάτω από 4.5 |
|
○ | |||
+1760 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
10 ώ |
Bodog (EN)
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
Capalaba Bulldogs – Ipswich FC Queensland Premier League |
Μεγαλύτερο 1 |
|
● | ||
Cashpoint
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
Capalaba FC – Ipswich FC Australia - Australia Queensland Premier League |
Κάτω από 1.5 |
|
||||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
Capalaba FC – Ipswich FC Football / Australia / Queensland Premier League 1 |
Συνολικό =0 |
|
||||
+94 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
3 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
Κάτω από 3.25 |
|
|||
Bet9ja
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Poland - III Liga |
Συνολικό =3 |
|
||||
iForBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski Polska - 3. Liga, gr. IV |
Μεγαλύτερο 3.5 |
|
● | |||
+78 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
Suprabets
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
FC Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - Group II |
Χ2(−1.25) |
|
|||
NoviBet (BR)
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - Liga III |
X(1:0) |
|
○ | |||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 2 |
Χ1(+1) |
|
● | |||
+2944 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
40 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
POGON GRODZISK MAZOWIECKI – Unia Skierniewice Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 1 |
Χ1(−0.75) |
|
● | ||
MaxLine
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Погонь Гродзиск-Мазовецки – Уня Скерневице Польша. 3-й дивизион. Группа 1. |
Χ2(+1) |
|
○ | |||
Ubet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Погон Гродзиск Мазовецкий – Уния Скерневице Польшa - Польша. 3-й дивизион |
X2 |
|
○ | |||
+3443 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 ώ |
Bet-Bra
Ποδόσφαιρο |
08/06 12:00 |
Roskilde – Esbjerg Denmark - Danish 2nd Division |
Χ1(−2.25) - κατά |
16,70 $ 11.12 |
○ | ||
MostBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg Denmark - Division 2. Matches for the right to play in the 1st division |
Χ1(−1.5) |
|
||||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB Football / Denmark / 2nd Division, Promotion Group |
1(≥3) |
|
● | |||
+7107 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
0 λ |
Bet9ja
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
UAI Urquiza – CSD Liniers Argentina - Primera B, Apertura |
Χ2(+0.25) |
|
● | ||
Smarkets
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
UAI Urquiza – CSD Liniers Argentine Primera B Metropolitana |
2 / DNB - κατά |
89,00 £ 2.48 |
||||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
UAI Urquiza – Csyd Liniers Football / Argentina / Primera B, Apertura |
1 |
|
○ | |||
+959 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
40 λ |
Tipsport (CZ)
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
Chlumec nad Cidlinou – Česká Lípa Česko - ČFL B, Fotbal - muži TEAMS |
1 |
|
● | ||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:15 |
FK Chlumec NC – Ceska Lipa Football / Czech Republic / CFL / CFL, Group B |
2(0:1) |
|
||||
+63 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
11 λ |
Pinnacle
Ποδόσφαιρο |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar NPL – Redlands United Australia - NPL Queensland |
Μεγαλύτερο 3.5 |
|
○ | ||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
09/06 07:00 |
Brisbane Roar FC U21 – Redlands United Football / Australia / NPL Queensland / Queensland NPL |
Κάτω από 3.5 |
|
● | |||
+7701 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 λ |
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania International - Baltic Cup |
X / HNB |
|
● | ||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania Football / International / Baltic Cup |
1 |
|
||||
BetInAsia (BLACK)
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Latvia – Lithuania XX - International Baltic Cup |
2 |
|
○ | |||
+548 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
24 λ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
TPS Turku – Jippo Football / Finland / Ykkosliiga |
Χ1(0) |
|
○ | ||
Pinnacle (IT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Tps Turku – Jippo Finlandia - Ykkosliiga |
Χ2(+0.5) |
|
||||
CoolBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
TPS – JIPPO Finland - Ykkösliiga |
2 |
|
● | |||
+117 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
6 λ |
Lvbet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Strindheim TF – Stjordals-Blink IL Norway - 2nd Division |
Μεγαλύτερο 1.75 1η ομάδα |
|
|||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Strindheim IL – Stjordals Blink Football / Norway / 2nd Division, avd 2 |
Συνολικό =2 1η ομάδα |
|
||||
Parasino
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Strindheim – Stjørdals Blink Norway - Division 2 |
Κάτω από 1.5 1η ομάδα |
|
● | |||
+264 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
5 λ |
Betnacional
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Polónia - III Liga, Grupo 3 |
1 και Μεγαλύτερο 3.5 |
|
|||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
KS Sleza Wroclaw – Gornik Zabrze II Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 3 |
1 και Κάτω από 3.5 |
|
||||
OrbitX
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sleza Wroclaw – KS Gornik Zabrze II Poland - Polish III Liga |
X2 |
2,76 $ |
● | |||
+661 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
4 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs FC – Peninsula Power FC Football / Australia / NPL Queensland, Women / Queensland NPL, Women |
Κάτω από 4 |
|
● | ||
Leon
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Истерн Субурбс – Пенинсула Αυστραλία - NPL, Queensland, Γυναίκες - YYUZJR |
Μεγαλύτερο 3.75 |
|
○ | |||
Vulkan Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 09:30 |
Eastern Suburbs W – Peninsula Power W AU - Australia. Queensland. National Premier League. Women |
Μεγαλύτερο 4.5 |
|
||||
+2487 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
12 ώ |
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg International - International Friendlies |
2 / HNB |
|
● | ||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg Football / International / International Matches |
1 |
|
||||
GrandGame (gg.by)
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg World - International Friendlies |
X |
|
○ | |||
+1355 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
3 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – KS Wiazownica Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
2η δεν θα δεχθεί γκολ - Όχι |
|
|||
1Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Sokol Sieniawa – Wiazownica Πολωνία - Τρίτη Κατηγορία Πολωνίας |
2η δεν θα δεχθεί γκολ |
|
● | |||
+884 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
YSB
Ποδόσφαιρο |
08/06 23:00 |
Gremio – Estudiantes L.P. Copa Libertadores |
Χ1(−1) |
|
● | ||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 23:00 |
Grêmio – Estudiantes de La Plata Football / International Clubs / Copa Libertadores / Copa Libertadores, Group C |
Χ2(+1.25) |
|
||||
OrbitX
Ποδόσφαιρο |
08/06 23:00 |
Gremio – Estudiantes International - CONMEBOL Copa Libertadores |
Χ1(−0.5) - κατά |
58,38 $ 1.61 |
○ | |||
+1428 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
RKS Garbarnia Krakow – KSZO SSA Ostrowiec Sw. Football / Poland / III Liga, Group / III Liga, Group 4 |
Χ2(+0.75) |
|
● | ||
Betters
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski Poland - III Liga - Group IV |
1 |
|
○ | |||
BetWay
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Garbarnia Krakow – KSZO Ostrowiec Poland - III Liga |
1(0:1) |
|
○ | |||
+1485 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
14 ώ |
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles Football / International / World Cup 2026 Qualification, CAF / FIFA World Cup, Qualification CAF, Group F |
1:1 |
|
|||
Betcris (PL)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles World - World Cup Africa Qualification |
X και Μεγαλύτερο 3.5 |
|
||||
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International - FIFA World Cup Qual. CAF, Group F |
Ισοπαλία με γκολ - Όχι |
|
● | |||
+661 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 ώ |
Bet365 (FAST)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria International Match |
Χ2(+0.25) |
|
|||
Amperjai
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Football / International / International Matches |
X |
|
||||
Admiral (AT)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Switzerland – Austria Int. Friendlies |
1 |
|
● | |||
+498 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση |
Δείτε επίσης: ενδιάμεσα στοιχήματα με Amperjai ή στοιχήματα αξίας με Amperjai.
Εμφάνιση μόνο με: Air hockey, Air hockey 2x2, Αμερικάνικο ποδόσφαιρο, Arena of Valor, Αυστραλιανό ποδόσφαιρο, Μπάντμιντον, Μπάντι, Μπέιζμπολ, Μπάσκετ, Μπάσκετ 3x3, Μπάσκετ 4x4, Ποδόσφαιρο στην άμμο, Χάντμπολ στην άμμο, Μπιτς βόλεϊ, Μπολς, Πολεμικές τέχνες, Call of Duty, Σκάκι, Τι πότε που, Counter-Strike, Κρίκετ, Κέρλινγκ, Βελάκια, Dota, E-Μπάσκετ, E-Ποδόσφαιρο, E-Χόκεϊ, E-Τένις, E-Βόλεϊ, Χόκεϊ χόρτου, Φλόρμπολ, Ποδόσφαιρο, Ποδόσφαιρο 3x3, Ποδόσφαιρο 4x4, Ποδόσφαιρο 5x5, Ποδόσφαιρο σάλας, Κέλτικο ποδόσφαιρο, Γκολφ, Χάντμπολ, Χόκεϊ, Χέρλινκγ, King of Glory, Λακρός, League of Legends, NBA2K, Νέτμπολ, Overwatch, Πεσάπαλο, Rainbow, Rocket League, Ράγκμπι, Μπάσκετ (SRL), Κρίκετ (SRL), Ποδόσφαιρο (SRL), Τένις (SRL), Short Hockey, Σνούκερ, StarCraft, Πινγκ πονγκ, Τένις, Valorant, Βόλεϊ, Warcraft ή Πόλο.