▼Κέρδος | Εταιρεία στοιχημάτων | ▲▼ | Εκδήλωση | Αγορά | Απόδοση | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1,00%
1 η |
Zenit
Ποδόσφαιρο |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus World. Friendly matches |
Χ2(−1) 2η περίοδος |
|
● | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
11/06 17:00 |
São Marino – Chipre Internacional - AMISTOSOS INTERNACIONAIS |
1(2:0) 2η περίοδος |
|
||||
EuropeBet
Ποδόσφαιρο |
11/06 17:00 |
San Marino – Cyprus International - Friendlies |
1(1:0) 2η περίοδος |
|
||||
+2214 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
Tj Spoje Praha – FK Caslav Republica Tcheca - Divize C |
1 |
|
● | ||
1Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
TJ Spoje – Ζενίτ Κάσλαβ Τσεχία - Τέταρτη Κατηγορία Τσεχίας |
X |
|
||||
BetPix365
Ποδόσφαιρο |
08/06 10:00 |
Tj Spoje Praha – FK Caslav Czech Republic - Divize C 23/24 |
2 |
|
||||
+1968 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
20 λ |
Leon
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Τρίτη Γιουνάιτεντ Γυναικών – Σέλμπουρν Γυναικών Ιρλανδία - Πρωτάθλημα, Γυναίκες |
Χ1(+2) |
|
○ | ||
Versus (ES)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Treaty United (W) – Shelbourne (W) Ireland - Premier Division - Women |
2(1:0) |
|
||||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Treaty United – Shelbourne LFC Irlanda - National League, Women |
2(≥3) |
|
● | |||
+1284 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
5 ώ |
OrbitX
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:30 |
Spain – Northern Ireland International - Friendlies International |
Χ1(−3.25) - κατά |
116,34 $ 3.09 |
○ | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:30 |
Espanha – Irlanda do Norte Internacional - AMISTOSOS INTERNACIONAIS |
X(0:3) |
|
||||
FanDuel
Ποδόσφαιρο |
08/06 20:30 |
Spain – Northern Ireland International Friendlies |
Χ1(−3.5) |
|
● | |||
+475 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
16 ώ |
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Hjs Akatemia – FC Inter Turku 2 Finland - Kakkonen, Lantinen West |
1 / ANB 2η περίοδος |
|
● | ||
TeApuesto
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Hjs Akatemia – FC Inter Turku 2 Finlandia - Kakkonen, Group B |
X2 2η περίοδος |
|
||||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 14:00 |
Hjs Akatemia – FC Inter Turku 2 Finlândia - Kakkonen, Group B |
X 2η περίοδος |
|
||||
+17 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 λ |
Winbet (BG)
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
ФК Роскилде – Есберг ФБ Дания - 2-ра Дивизия |
Κάτω από 4 |
|
● | ||
NairaBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg fB Denmark - Denmark 2. Division |
Συνολικό =4 |
|
||||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 13:00 |
FC Roskilde – Esbjerg FB Dinamarca - 2nd Division |
Συνολικό ≥5 |
|
○ | |||
+1756 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
2 ώ |
N1bet (NG)
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 World - U21 International Friendlies |
2 / HNB |
|
● | ||
Parasino
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
San Marino U21 – Gibraltar U21 International - National Team Friendlies U21 |
1 |
|
||||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
São Marino – Gibraltar Internacional Juniores - Jogos Amistosos Sub21 |
X |
|
○ | |||
+1071 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
11 ώ |
EfBet (ES)
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles National Teams - FIFA World Cup, Qualification CAF |
1:1 |
|
|||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gâmbia – Seicheles Internacional - Qualificação do Campeonato do Mundo, Africa |
X και Μεγαλύτερο 3.5 |
|
||||
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:00 |
Gambia – Seychelles International - FIFA World Cup Qual. CAF, Group F |
Ισοπαλία με γκολ - Όχι |
|
● | |||
+535 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
14 ώ |
Pixbet285 (~BET365) new
Ποδόσφαιρο |
19/06 20:00 |
Escócia – Suíça Euro 2024 |
Χ1(+3) |
|
● | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
19/06 20:00 |
Escócia – Suíça Internacional - Euro Cup |
2(≥3) |
|
||||
EuroBet
Ποδόσφαιρο |
19/06 20:00 |
Scozia – Svizzera Europei 2024 - Europei 2024 |
2(3:0) |
|
||||
+56 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
1 ώ |
Suprabets
Ποδόσφαιρο |
08/06 12:00 |
Alingsas IF (Wom) – Sundsvalls DFF (Wom) Sweden - Elitettan - Women |
Χ2(+2.75) |
|
|||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 12:00 |
Alingsas FC United – Sundsvalls DFF Sweden Amateur - Elitettan, Women |
1(≥3) |
|
● | |||
CloudBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 12:00 |
Alingsas FC United (w) – Σούντσβαλς (w) Σουηδία - Ελιτέτταν, Γυναίκες |
Χ1(−3.5) |
|
||||
+952 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
3 ώ |
1Win
Ποδόσφαιρο |
09/06 15:00 |
IFK Stocksund – Orebro Syrianska IF Sweden - 1st Division |
Χ1(0) |
|
|||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
09/06 15:00 |
IFK Stocksund – Orebro Syrianska BK Suécia - Div 1, Norra |
X |
|
||||
Tennisi
Ποδόσφαιρο |
09/06 15:00 |
Стоксунд – Эребру Сюрианска Футбол :: Чемпионат Швеции. 1-й дивизион |
2 |
|
● | |||
+176 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
8 ώ |
Interwetten
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Belgium – Luxembourg World - International Friendlies |
1 θα κερδίσει χωρίς να σκοράρει ο αντίπαλος |
|
● | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Bélgica – Luxemburgo Internacional - AMISTOSOS INTERNACIONAIS |
Συνολικό =0 1η ομάδα |
|
||||
Leon
Ποδόσφαιρο |
08/06 19:00 |
Βέλγιο – Luxembourg Κόσμος - Φιλικοί αγώνες |
Να σκοράρουν και οι δύο |
|
||||
+1626 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
24 λ |
Bet7
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga, Group 2 |
1 / DNB |
|
○ | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
KS Unia Solec Kujawski – Pogon Nowe Skalmierzyce Polonia - III Liga, Group 2 |
X |
|
||||
SportingWin
Ποδόσφαιρο |
08/06 11:00 |
FC Unia Solec Kujawski – KS Pogon Nowe Skalmierzyce Poland - III Liga - Group II |
2 |
|
● | |||
+887 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
13 λ |
SportingWin
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
CKS Chelmianka Chelm – LKS Orleta Radzyn Podlaski Poland - III Liga - Group IV |
Χ1(−2) |
|
|||
10Bet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Poland - III Liga, Group 4 |
Χ2(+2.25) |
|
||||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski Polonia - III Liga, Group 4 |
2(0:2) |
|
● | |||
+803 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
7 ώ |
Pixbet285 (~BET365) new
Ποδόσφαιρο |
08/06 22:30 |
Estados Unidos – Colômbia Amistosos Internacionais |
Χ1(+3) |
|
● | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 22:30 |
Estados Unidos – Colômbia Internacional - AMISTOSOS INTERNACIONAIS |
2(≥3) |
|
||||
AdjaraBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 22:30 |
USA – Colombia International. Friendlies International(flashscore.com) |
2(≥4) |
|
||||
+173 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
1,00%
14 λ |
SboBet
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – Eibar SPAIN LA LIGA 2 PLAYOFF |
Χ2(+0.25) |
|
○ | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:30 |
Real Oviedo – SD Eibar Espanha - LaLiga 2 |
X |
|
||||
STS
Ποδόσφαιρο |
08/06 17:30 |
Oviedo – Eibar Hiszpania - 2 liga |
1 |
|
● | |||
+809 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
8 ώ |
Daznbet (ES)
Ποδόσφαιρο |
09/06 20:30 |
Botafogo FC PB – Ferroviario AC CE Brasileiro Serie C - Brazil |
1 / DNB |
|
|||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
09/06 20:30 |
Botafogo FC PB – Ferroviário AC CE Brasil - Brasileiro Serie C |
X |
|
||||
Betters
Ποδόσφαιρο |
09/06 20:30 |
Botafogo PB – Ferroviario Atletico Clube CE Brazil - Serie C |
2 |
|
● | |||
+1646 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
4 ώ |
Lvbet
Ποδόσφαιρο |
14/06 01:30 |
SE Palmeiras – CR Vasco da Gama Brazil - Brazilian Serie A |
Χ2(0) 1η περίοδος |
|
|||
Danskespil (DK)
Ποδόσφαιρο |
14/06 01:30 |
SE Palmeiras SP – CR Vasco Da Gama RJ Brasilien - Brasilero Serie A |
1(1:0) 1η περίοδος |
|
● | |||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
14/06 01:30 |
Palmeiras SP – CR Vasco da Gama RJ Brasil - Brasileiro Serie A |
1 1η περίοδος |
|
||||
+91 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
5 ώ |
Bet365 (FULL)
Ποδόσφαιρο |
09/06 12:00 |
FC Stockholm Internazionale – Hammarby TFF Sweden 1.div Norra |
Μεγαλύτερο 1.75 |
|
○ | ||
Betwgb
Ποδόσφαιρο |
09/06 12:00 |
Stockholm Internazionale – Hammarby Talang FF Sweden - Division 1, Norra |
Συνολικό =2 |
|
||||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
09/06 12:00 |
FC International de Estocolmo – Hammarby Talang Ff Suécia - Div 1, Norra |
Συνολικό 0-1 |
|
● | |||
+472 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
38 λ |
Exclusivebet
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
NKS Νότεκ Κζάρνκοβ – Ζάβιτσα Μπίντγκοζ Πολωνία - III Liga, Όμιλος 2 |
1 / DNB |
|
○ | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Polonia - III Liga, Group 2 |
X |
|
||||
BoyleSports
Ποδόσφαιρο |
08/06 16:00 |
MKS Notec Czarnkow – Zawisza Bydgoszcz Poland - 3rd Liga |
2 |
|
● | |||
+139 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
3 η |
SuperBet
Ποδόσφαιρο |
26/06 20:00 |
Georgia – Portugal International - EURO 2024 - Gr.F |
X2 και Να σκοράρουν και οι δύο |
|
● | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
26/06 20:00 |
Geórgia – Portugal Internacional - Euro Cup |
1 |
|
||||
PokerStars
Ποδόσφαιρο |
26/06 20:00 |
Georgia – Portugal UEFA Euro 2024 |
Κάτω από 0.5 1η ομάδα |
|
○ | |||
+67 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
5 ώ |
Winbet (RO)
Ποδόσφαιρο |
14/06 00:00 |
Flamengo RJ – Gremio P.Alegrense RS Brazilia - Brasileiro Serie A |
1X και Μεγαλύτερο 2.5 |
|
|||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
14/06 00:00 |
CR Flamengo RJ – Gremio FB Porto Alegrense RS Brasil - Brasileiro Serie A |
2 και Μεγαλύτερο 2.5 |
|
||||
MaxLine
Ποδόσφαιρο |
14/06 00:00 |
Фламенго РЖ – Гремиу П-А Бразилия. Серия A. |
Κάτω από 2.5 |
|
● | |||
+49 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
2 ώ |
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
09/06 04:30 |
Saiyans FC – G3X FC Internacional Clubes - Kings League - Copa do Mundo | 40 minutos de jogo |
1 |
|
● | ||
RETAbet (PE)
Ποδόσφαιρο |
09/06 03:45 |
Saiyans FC – G3X FC Kings World Cup (Fútbol 7) |
X |
|
○ | |||
Suprabets
Ποδόσφαιρο |
09/06 04:30 |
Saiyans FC (VII) – G3X FC (VII) World - Kings League World Cup |
2 |
|
||||
+133 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
5 ώ |
Germania (HR)
Ποδόσφαιρο |
16/06 12:35 |
Shanghai Shenhua – Chengdu Rongcheng China CSL |
1X και Μεγαλύτερο 2.5 |
|
● | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
16/06 12:35 |
FC Shanghai Shenhua – Chengdu Rongcheng China - Chinese Super League |
2 και Μεγαλύτερο 2.5 |
|
||||
BetCity
Ποδόσφαιρο |
16/06 12:35 |
Shanghai Shenhua SVA – Chengdu Rongcheng Soccer. China. Super League. |
Κάτω από 2.5 |
|
||||
+16 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση | ||||||||
0,99%
4 ώ |
TempoBet
Ποδόσφαιρο |
09/06 16:00 |
Aplg Gdansk – Stomil Olsztyn Poland - Ekstraklasa, Women |
X / ANB |
|
● | ||
Apostaganha
Ποδόσφαιρο |
09/06 16:00 |
Aplg Gdansk – Kkp Stomilanki Olsztyn Polonia - Ekstraliga, Women |
2 |
|
||||
Playpix
Ποδόσφαιρο |
09/06 16:00 |
APLG Gdansk (Wom) – KKP Stomilanki Olsztyn (Wom) Poland - Ekstraliga - Women |
1 |
|
○ | |||
+181 σίγουρα στοιχήματα για αυτή την εκδήλωση |
Δείτε επίσης: ενδιάμεσα στοιχήματα με Apostaganha ή στοιχήματα αξίας με Apostaganha.
Εμφάνιση μόνο με: Air hockey, Air hockey 2x2, Αμερικάνικο ποδόσφαιρο, Arena of Valor, Αυστραλιανό ποδόσφαιρο, Μπάντμιντον, Μπάντι, Μπέιζμπολ, Μπάσκετ, Μπάσκετ 3x3, Μπάσκετ 4x4, Ποδόσφαιρο στην άμμο, Χάντμπολ στην άμμο, Μπιτς βόλεϊ, Μπολς, Πολεμικές τέχνες, Call of Duty, Σκάκι, Τι πότε που, Counter-Strike, Κρίκετ, Κέρλινγκ, Βελάκια, Dota, E-Μπάσκετ, E-Ποδόσφαιρο, E-Χόκεϊ, E-Τένις, E-Βόλεϊ, Χόκεϊ χόρτου, Φλόρμπολ, Ποδόσφαιρο, Ποδόσφαιρο 3x3, Ποδόσφαιρο 4x4, Ποδόσφαιρο 5x5, Ποδόσφαιρο σάλας, Κέλτικο ποδόσφαιρο, Γκολφ, Χάντμπολ, Χόκεϊ, Χέρλινκγ, King of Glory, Λακρός, League of Legends, NBA2K, Νέτμπολ, Overwatch, Πεσάπαλο, Rainbow, Rocket League, Ράγκμπι, Μπάσκετ (SRL), Κρίκετ (SRL), Ποδόσφαιρο (SRL), Τένις (SRL), Short Hockey, Σνούκερ, StarCraft, Πινγκ πονγκ, Τένις, Valorant, Βόλεϊ, Warcraft ή Πόλο.